19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Vazhdojnë punimet në oborrin e SHMU “Gani Saramati” në Prizren

Komuna e Prizrenit ka njoftuar se po vazhdojnë punimet në oborrin e SHMU “Gani Saramati” në Prizren.

Gjatë këtyre punimeve, janë ndërtuar parkingje të reja, hapësira të gjelbra dhe është rrethuar fusha sportive.

https://www.facebook.com/PrizrenPress/videos/989460845470273

“Kjo nismë synon të krijojë një ambient të këndshëm për nxënësit. Investimet e Drejtorisë Komunale të Arsimit në këtë projekt janë vlerësuar pozitivisht, pasi ndikojnë në cilësinë e edukimit dhe në mirëqenien e përgjithshme të komunitetit shkollor.”, thuhet nw njoftim.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

 

Më Shumë

Dy policë sulmohen fizikisht pas shqiptimit të një gjobe ndaj një burri në Prizren

Dy policë janë sulmuar fizikisht nga një burrë në Prizren. Rasti ka ndodhur pasi zyrtarët policorë ia shqiptuan një gjobë për kundërvajtje në trafik. I...

Totaj priti 90 gazetarë nga Evropa

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka pritur 90 gazetarë nga të gjitha anët e Evropës në Prizren. Gazetarët të cilët po qëndrojnë në Kosovë nën...

Lajmet e Fundit