11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Veshja e Tunës habit fansat

tunas 2222Tuna po shijon suksesin e saj të këngës më të re në bashkëpunim me Getoar “MMV”.

Pasi videoja mori mbi 1 milion klikime në Youtube në më pak se një javë këngëtarja ka postuar për fansat e saj në Facebook disa foto gjatë realizmit të klipit.

Tek një veshje e saj Tuna ka treguar të pasmet të cilat i ka mbuluar vetëm me një rrip në mes. Komentet e fansave kanë qënë të ashpra duke thënë për këngëtaren se veshja është e tepruar.

 

Më Shumë

Gjuajtje me kallashnikov te shtëpia e “Big Brother”, vritet roja i Top Channel

Mbrëmë në mesnatë është vrarë roja i televizionit Top Channel, pas të shtënave me kallashnikov afër shtëpisë më të famshme në Shqipër, Big Brother...

Më 18 prill nis rigjykimi ndaj deputetes Vrenezi dhe të tjerëve, akuzohen për korrupsion në rastin “Abi Çarshia”

Më 18 prill të këtij viti, pritet të fillojë rigjykimi  ndaj deputetes Jetmire Vrenezi, ish- drejtorit të Inspektoratit Islam Thaqit, Egzonë Morina-Thaqi, Arian Taraku...

Lajmet e Fundit