7.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Vetëvendosje sot mban zgjedhjet e brendshme

Sot do të mbahen zgjedhjet e brendshme në Lëvizjen Vetëvendosje.

Qendrat e vendvotimeve do të hapen në orën 10 dhe do të mbyllen në orën 19, njofton Klankosova.tv

Në zgjedhjet e brendshme të Lëvizjes Vetëvendosje që mbahen sot, Albin Kurti s’ka kundër kandidat.

Në linkun e mëposhtëm gjeni qendrat e vendvotimeve.

https://www.vetevendosje.org/vendvotimet-per-zgjedhjet-e-brendshme-sipas-qendrave/

Më Shumë

Rita Ora falënderon Postën e Kosovës për nderimin me pullë postare

Rita Ora, është bërë pjesë e thesarit të pullave postare të Filatelisë së Postës së Kosovës. Pulla me imazhin e saj u lëshua në qarkullim...

110 vjetori i Pavarësisë, bashkon sot kuvendarët e Kosovës e Shqipërisë

Në shënim të 110-vjetorit të pavarësisë Shqipërisë, sot në Tiranë do të mbahet mbledhje e përbashkët e Kuvendit të Kosovës dhe atij të Shqipërisë.   E...

Lajmet e Fundit