8.8 C
Prizren
E premte, 19 Prill, 2024

Vetëvendosje sot mban zgjedhjet e brendshme

Sot do të mbahen zgjedhjet e brendshme në Lëvizjen Vetëvendosje.

Qendrat e vendvotimeve do të hapen në orën 10 dhe do të mbyllen në orën 19, njofton Klankosova.tv

Në zgjedhjet e brendshme të Lëvizjes Vetëvendosje që mbahen sot, Albin Kurti s’ka kundër kandidat.

Në linkun e mëposhtëm gjeni qendrat e vendvotimeve.

https://www.vetevendosje.org/vendvotimet-per-zgjedhjet-e-brendshme-sipas-qendrave/

Më Shumë

Prizren, arrestohen 2 persona sulmuan zyrtarët policorë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona në Prizren, pasi që ata kishin sulmuar zyrtarët policorë. Njëri nga të dyshuarit është dërguar...

Vodhi kuletën e një gruaje tjetër, policia shpall në kërkim të dyshuarën nga Prizreni

Policia e Kosovës ka kërkuar nga qytetarët ndihmë nga qytetarët për identifikimin e një të dyshuare për veprën “Shpërdorim i pasurisë së huaj”. Policia njofton...

Lajmet e Fundit