31.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Një i lënduar në një aksident mes dy veturave në Prizren

 

Një aksident mes dy veturave ka ndodhur në Prizren, si pasojë e të cilit është lënduar një person.

Policia njofton se përveç lëndimeve si pasojë e aksidentit janë shkaktuar edhe dëme të vogla materiale.

Kliko  video: https://www.facebook.com/PrizrenPress/videos/1976052036186788

“Një mashkull kosovar ka pësuar lëndime të lehta trupore si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mes dy veturave. Përveç lëndimeve si pasojë e aksidentit janë shkaktuar edhe dëme të vogla materiale”, thuhet në raport.

Marketing

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

 

 

Më Shumë

Në cilin qytet zviceran do të mbahet Eurovision2025?

Eurovizioni i vitit të ardhshëm do të zhvillohet në qytetin e Bazelit ose Gjenevës, njoftoi Korporata Zvicerane e Transmetimeve. ”Qytetet Zyrih dhe Bernë nuk janë...

Dogana zbulon barna ilegale në një barnatore në Prizren

Në një operacion të suksesshëm të Njësive të Doganës së Kosovës sot në regjionin e Prizrenit, është zbuluar një sasi e madhe e barnave...

Lajmet e Fundit