12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

65 aksidente trafiku, e mbi 2 mijë gjoba brenda 24 orëve

65 aksidente trafiku janë raportuar brenda 24 orëve, në Kosovë.

18 nga to janë me të lënduar, ndërsa 47 me dëme materiale.

Gjatë kësaj periudhe janë shqiptuar 2 mijë e 332 gjoba trafiku, bën të ditur raporti 24 orësh i policisë,

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Prezantohet studimi i fizibilitetit për ndërtimin e teleferikut në Kalanë e Prizrenit

Në përputhje me Memorandumin e Mirëkuptimit, të nënshkruar mes Komunës së Prizrenit, Ministrisë së Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës si dhe PPSE-Swisscontact, sot, në...

Kurti: Një ditë pas votimit në favor të Kosovës në KiE, Serbia hakmerret kundër civilëve

Kryeministri Albin Kurti e ka quajtur hakmarrje të Serbisë ndaj votimit në favor të anëtarësimit të Kosovës në KiE, ndalimin e mbi 300 qytetarëve...

Lajmet e Fundit