18.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Aksident në Landovicë, tetë persona të lënduar

Tetë persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksident trafiku në Ladovicë të Prizrenit, ku ishin të përfshira tri vetura private.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Paraqitje e jashtëzakonshme: KFF Liria triumfon kundër KFF Intelektualeve

Në ndeshjen mes KFF Lirisë dhe KFF Intelektualeve, skuadra e KFF Lirisë triumfoi me një rezultat të thellë, 6:1. Trajneri Sinan Osmani drejtoi vashat e Lirisë,...

Moti sot me diell, temperaturat deri në 26 gradë Celsius

Sot në Kosovë parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme gjatë ditës.   Vonë pasdite mund të ketë reshje të izoluara në verilindje...

Lajmet e Fundit