22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Aksidenti fatal në Dragash, Down Syndrom Kosova u shpreh ngushëllime familjes Krasniqi

Shoqata Down Syndrom Kosova, ka ndarë keqardhje për rastin e anëtares së tyre, vogëlushes Jeta Krasniqi e cila humbi jetën, bashkë me nënën e saj Valentinën, si pasojë e një aksident trafiku në Dragash.

Kjo shoqatë shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes Krasniqi me rastin e kësaj tragjedie, transmeton klankosova.tv.

”Me pikëllim të thellë morëm lajmin për ndarjen nga jeta të anëtares tonë Jeta Krasniqi dhe nënës Valentina Krasniqi në aksident trafiku.

Në emër të Shoqatës Down Syndrome Kosova, shprehim ngushëllimet më të sinqerta për familjen Krasniqi, si dhe i urojmë shërim të shpejtë babait.

Shpirti i tyre u prehtë në paqe”.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Vdes në moshën 26-vjeçare portieri i Malit të Zi, vetëm 10 ditë më parë gëzoi kombin e tij

Radiotelevizioni i Malit të Zi (RTCG) ka dhënë lajmin e tmerrshëm mëngjesin e sotëm (e shtunë) për shkak se ka ndërruar jetë në moshën...

146 vjet nga themelimi i Lidhjes Shqiptare të Prizrenit

Sot janë bërë 146 vjet nga themelimi i Lidhjes Shqiptare të Prizrenit. Lidhja e Prizrenit ishte një organizim politik i parisë së katër vilajeteve që...

Lajmet e Fundit