4.8 C
Prizren
E hënë, 22 Prill, 2024

Andini dhe Kaltrina bëjnë bashkë politikanët e Kosovës

I biri i Ukshin Hotit, Andini, ka kurorëzuar sot dashurinë e tij me Kaltrina Zekën.

Në mesin e shumë familjarëve dhe miqve, gjenden edhe disa nga figurat kryesore politike të vendit.

Ata që nuk po bëhen dot bashkë në takime të ftuara e në Kuvend, u bënë bashkë në dasmën e djalit të veprimtarit të shquar të çështjes kombëtare.

Në kremtën e Andinit janë parë kryeministri Albin Kurti, i pari i PDK-së, Memli Krasniqi, pastaj Besnik Bislimi, Nait Hasani, Sami Lushtaku e Ganimete Musliu.

 

Më Shumë

Policia në Suharekë konfiskon dy armë zjarri

Në 24 orët e  fundit, policia në Suharekë ka konfiskuar dy armë zjarri.     Siç bëhet e ditur, në rastin e parë, gjatë  kontrollit në automjetin...

Përkujtohet dëshmori Ismajl Kryeziu

Të enjten është përkujtuar në 25 vjetorin e rënies heroike, dëshmori Ismajl Kryeziu. Në 25 vjetorin e rënies heroike të dëshmorit Ismajl Kryeziu, është përkujtuar...

Lajmet e Fundit