0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Basketboll, Rahoveci e pret Trepçën

Gara në elitën e basketbollit kosovar rikthehet në aksion sot, me xhiron e 17-të në Prince Caffe Superligë.

Ndeshja e parë e kësaj xhiro zhvillohet mes Rahovecit dhe Trepçës, në ora 17:00.

Vreshtarët janë në vendin e fundit në renditje me dy fitore e 13 humbje, kurse mitrovicasit janë në vendin e katërt me tetë fitore e tetë humbje.

Më Shumë

Mot me shi edhe gjatë kësaj jave

Instituti Hidrometerologjik i Kosovës, ka bërë të ditur se gjatë këtyre pesë ditëve temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -3 deri 3 gradë Celsius,...

Raporti i FIFA-s: Transferimet në Shqipëri dhe Kosovë të ‘vakta’ dhe me shumë pikëpyetje

FIFA ka publikuar raportin më të fundit të saj të emëruar “Raporti i Transferimeve Globale”. Një publikim i përvitshëm i cili jep me detaje...

Lajmet e Fundit