6.8 C
Prizren
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Basketbollisti i Bashkimit rikthehet në sallë, gjendja e tij është stabile (foto)

Basketbollisti i Bashkimit të Prizrenit, Terrance Ferguson është në gjendje të mirë, raporton Gazeta Enigma.

Gjatë ndeshjes Bashkimi – Goldean Eagle Ylli basketbollitit të Bashkimit i kishte rënë të fikët gjatë çerekut të tretë.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i dy skuadrave ku basketbollisti është dërguar në emergjencë.

Tashmë basketbollisti është kthyer në sallë dhe e gjithë salla e duartrokiti.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Lajm i mirë: Basketbollisti i Bashkimit rikthehet në sallë, gjendja e tij është stabile

Më Shumë

Moti sot: I vranët e me shi, rikthehet pluhuri saharian

Këtë të martë në Kosovë pritet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe me intervale të shkurtra me diell, ku pasdite dhe në...

Kujtimi im për Enverin e Kosovës

Blerim Latifi Kam qenë vetëm gjashtë vjeç, por kujtesa fotografike e atyre ditëve vazhdon të mbetet ende shumë e gjallë tek unë. Në shtëpinë tonë...

Lajmet e Fundit