25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Beyonce mundet çdo gjë

BeyonceMagazina prestigjioze ‘T magazine’, këtë muaj ka zgjedhur femrën e cila mundet çdo gjë. Në ballinën e numrit të fundit të kësaj magazine, bëhet e ditur se do të jetë, pop ylli Beyonce, ndërsa për këtë rast është bërë një set foto sesioni në të cilin këngëtarja ka pozuar në kombinime të thjeshta, me flokë jo të rregulluara dhe me buzëqeshje mahnitëse.

Ndërkaq për ballinë, stafi ka përzgjedhur fotografinë ku këngëtarja mbanë një bluzë to të zezë lëkure të kombinuar me një qafore të madhe që bie në sy, ndërsa më e bukura e gjithë kësaj është buzëqeshja e pop divës.

E sa i përket intervistës për këtë magazinë, thuhet që këngëtarja ka rrëfyer për suksesin e saj planetar, ka shpalosur plane, ndërsa nuk ka lënë anash pa përmendur edhe karrierën e saj për ët cilën askush nuk është i pa interesuar.

Më Shumë

Rrëfimi i fotoreporterit që xhiroi largimin e forcave serbe nga Prizreni

Muaji qershor për shumicën e qytetarëve të vendit është i spikatur për shkak se pikërisht në këtë muaj vendi u çlirua nga Serbia. E,...

Brenda javës hiqen kontrollet në të gjitha pikat kufitare me Shqipërinë

Sezoni turistik ka rritur ndjeshëm fluksin në pikën e kalimit të kufitar në mes të Shqipërisë dhe Kosovës në Qafë Morinës. Ndryshe nga regjimi i...

Lajmet e Fundit