13.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë–Danimarkë

Kësaj radhe biletat do të shiten në Prizren, Prishtinë, Pejë dhe Mitrovicë. Çmimi është 3 Euro.

Në Prizren do të shiten më 3,4 dhe 5 gusht Te Shadërvani, në Prishtinë më 4 gusht tek Amfiteatri Zahir Pajaziti, në Mitrovicë dhe Pejë Te Fan Club më 4 dhe 5 gusht.

Ndeshja Kosovë-Danimarkë zhvillohet të shtunën (5 gusht) nga ora në Prizren në Rrethin e Tretë Parakualifikues për Eurobasket 2025.

Kjo është sfidë shumë e rëndësishme për Dardanët dhe kërkohet mbështetja e tifozëve për tu kualifikuar në kualifikimet e Eurobasket 2025. /Telegrafi

Më Shumë

21 vite burgim ndaj të akuzuarit për vrasjen axhës së tij në Kijevë të Malishevës

Gjykata Themelore në Gjakovë ka shpallur aktgjykim dënues kundër të akuzuarit B.B., për veprën penale, “Vrasje e rëndë” dhe “Mbajtja në pronësi, kontroll ose...

‘Shuhen’ shpresat për Shqipërinë, Brajan Gruda thirret nga Gjermania

Dy lojtarët gjermanë U-21 Brajan Gruda dhe Rocco Reitz do të kenë mundësinë të stërviten me skuadrën e të moshuarve përpara Euro 2024. Kur...

Lajmet e Fundit