-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Dhjetëra të rinj i bashkohen LDK-së në Prizren

Dhjetëra të rinj i janë bashkuar LDK-së në Prizren.

Ata janë pritur nga kryetari i degës së LDK-së, Driton Selmanaj.

“Sot jemi më të fortë, më të plotësuar dhe shumë më të frymëzuar që të rinjve tanë t’ju ofrojmë më shumë mundësi për të realizuar ëndrrat e tyre, në vendin e tyre”, thuhet në komunikatën e LDK-së në Prizren./PrizrenPress.com/

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë dhe teksti

Më Shumë

Shtatë raste të dhunës, dy prej tyre në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar së në 24-orëshin e fundit janë raportuar për shtatë raste të dhunës në familje. Ku dy prej tyre ishin në...

Digjet një shtëpi e pabanuar në Prizren

Një shtëpi e pabanuar është përfshirë nga zjarri  në Prizren. Zjarrfikësit e kanë lokalizuar zjarrin. Policia Rr. Adem Jashari, Prizren 04.02.2023 – 15:35. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se...

Lajmet e Fundit