8.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Shkozë të Prizrenit

Është gjetur një mjet i pashpërthyer në fshatin Shkozë të Prizrenit.

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se mjeti i pashpërthyer është tërhequr nga FSK-ja.

“Ankuesi ka raportuar se ka hasur në një mjet të dyshuar të pashpërthyer. Njësiti policor ka siguruar vendin e ngjarjes, ndërsa njësiti për deminim i FSK-se ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka tërhequr mjetin”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Shtyhet mbledhja e Komisionit për Trustin

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere ka marrë vendim që mbledhja të shtyhet pas seances së Kuvendit të Kosovës, ose në një ditë tjetër...

Reduktimet e planifikuara/ Në këto fshatra të Prizrenit s’do të ketë sot rrymë

Kompania për Distribuimin e Energjisë Elektrike në Kosovë (KEDS) ka njoftuar konsumatorët se për shkak të punimeve të domosdoshme në rrjet për siguri të...

Lajmet e Fundit