15.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Hajnat në aksion/ Momenti kur të maskuar vjedhin në Sopijë të Suharekës (video)

  1. Rastet e vjedhjeve janë shtuar në Kosovë.

Shtëpitë, paratë e gatshme dhe ari, kanë qenë cak i hajnave nëpër pjesë të ndryshme të vendit.

As Suhareka nuk ka qenë imun ndaj kësaj dukurie negative.

Një rast i tillë ka ndodhur në mbrëmjen e së premtes.

Ishte ora 19:16 e mbrëmjes kur hajnat kapen në kamerat e sigurisë së njërës nga shtëpitë në fshatin Sopijë ë të Suharekës.

Gazeta Insajderi ka siguruar pamje nga ky moment.

—–

Më Shumë

“Kolla e keqe”, infektologu Ramadani tregon tri fazat që kalon i infektuari

Ka arritur në 14 numri i të prekurve nga sëmundja infektive Pertussis, e njohur në popull si kolli i keq. Instituti Kombëtar i Shëndetit...

Totaj viziton shoqatën “Vatra” në Nju-Jork

Në kuadër të vizitës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj vizitoi edhe organizatën Pan-Shqiptare "Vatra" në New York, ku,...

Lajmet e Fundit