6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Katie Price fotografohet duke shijuar çaste intime me të fejuarin gjatë pushimeve në Tajlandë

Modelja Katie Price tregoi gjinjtë e saj të mëdhenj e veshur me bikini të vogla, teksa freskohej pranë pishinës me të fejuarin Carl Woods.

Ylli dukej e relaksuar në Tajlandë, teksa tregonte rezultatin e operacionit të fundit plastik që kreu në gjoksin e saj, shkruan The Sun.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Carl, 33 vjeç, u pa aty pranë në fotografitë ekskluzive të siguruara nga tabloidi The Sun dhe soditi me adhurim zonjushën e tij, e cila i la pak vend imagjinatës duke u shfaqur me bikini të verdhë me dizajn të kaktuseve të gjelbra në to.

Foto: Backgrid

Katie i mblodhi flokët e saj natyrale në një topuz, ndërsa gjithashtu tregoi koleksionin e saj mbresëlënës të tatuazheve.

Por gjinjtë e saj të rinj morën vëmendje në ishullin turistik luksoz të Koh Samui, ku ajo vendosi të kalojë pushimet pas operacionit të fundit të gjoksit.

Foto: Backgrid

Ylli tha javën e kaluar se ndërhyrja e saj e fundit me gjoksin ishte procedura e saj e 24-të në gjoks – pasi e kishte nisur duke bërë operacionin e parë plastik në vitin 1998.

Ajo u tha fansave se implantet e gjoksit të saj janë në një kasafortë në Mbretërinë e Bashkuar dhe janë “në shitje për një milion funte”.

Foto: Backgrid

Katie është e mbuluar me tatuazhe – ajo ka një fotografi të madhe të fytyrës së Carlit tatuazh, që të përputhet me atë që ai ka si tatuazh në trupin e tij.

Dyshja i quajnë këto tatuazhe të përbashkëta “më shumë se një tatuazh – një nderim për njëri-tjetrin”.

Foto: Backgrid

Konturet e luleve dhe gjetheve mund të shihen gjithashtu në një tatuazh në kyçin e dorës së saj, tatuazh i cila dikur ishte me emrin e ish-bashkëshortit të saj, Peter Andre.

Tatuazhi kishte emrin ‘Pete’ të rrethuar me zemra, por më vonë ajo e mbuloi atë duke e shndërruar në trëndafil, pas ndarjes.

Foto: Backgrid

Ajo ka bërë dy tatuazhe të reja në udhëtimin e saj në Tajlandë – e para prej të cilave mbuloi parakrahun e saj me lule në atë që mendohet të jetë një dedikim për nënën e saj të sëmurë Amy. /Telegrafi/

Foto: Backgrid

 

Më Shumë

Del në diskutim publik projektplani i punës së kryetarit të Prizrenit për vitin 2023

Në sallën e mbledhjeve të Kuvendit Komunal të Prizrenit është mbajtur konsultim publik me qytetarë për projektplanin e punës së kryetarit të Komunës së...

Pamje: Xhaka u përlesh i vetëm me futbollistët serbë në fund të ndeshjes

Zvicra e ka siguruar kualifikimin në fazën tjetër ndaj Serbisë për herë të dytë radhazi dhe për herë të dytë radhazi e eliminoi Serbinë. Helvetikët...

Lajmet e Fundit