18.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Liria e Prizrenit nuk dorëzohet, prezanton tre prurje cilësore

Liria e Prizrenit është e fundit në tabelë, por ata vazhdojnë të kenë shpresa për mbijetesën dhe për këtë arsyeje po bëjnë përforcime.

Skuadra prizrenase në orët e vona të ditës së premte ka zyrtarizuar edhe tre përforcime të reja, duke prezantuar lojtarët në fjalë.

 

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

I pari është Klaidi Cela qendërmbrojtës 24-vjeçar gjithë karrierën e ka vazhduar në Kanada.

Një tjetër repart që është përforcuar është ai ofensivë, ku Liria ka marrë Flavio Mecja.

Sulmuesi i majtë vije te Liria pas eksperiencave që kishte në Shqipëri te Egnatia dhe Erzeni.

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Një tjetër futbollist që i është bashkuar bardhezinjve është Ubong Ekpai, sulmuesi nigerian.

28-vjeçari kryesisht ka zhvilluar karrierë në Republikën e Çekisë, derisa ka luajtur për skuadrat si Slavia Praga, Mlada Boleslav, Banik OStrava, Ceske Budejovice, Zlin e Slovan Liberec. /Telegrafi/

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Zogaj për degën e Gjykatës në Dragash: Të kthjellet, ose të mbyllet

Gjatë prezantimit të raportit të punës për tremujorin e parë të 2024-ës, kryetarja e Gjykatës në Prizren, Shpresa Emra mori kritika për degën në...

Kujtimi im për Enverin e Kosovës

Blerim Latifi Kam qenë vetëm gjashtë vjeç, por kujtesa fotografike e atyre ditëve vazhdon të mbetet ende shumë e gjallë tek unë. Në shtëpinë tonë...

Lajmet e Fundit