18.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Liria shënon fitoren e dytë të sezonit

Skuadra e Lirisë ka arritur ta regjistrojë vetëm fitoren e dytë të sezonit sot, pasi që e ka mposhtur me rezultat solid 2:0 Fushë Kosovën.

Golat e ndeshjes për skuadrën nga Prizreni i shënuan Albo Gjumsi (minuta e 3’) dhe Ubong Ekpai (minuta e 30’).

Me pikët e reja, Liria ngjitet në kuotën e 14 pikëve në vendin e fundit, gjashtë sosh më pak se kundërshtari i sotëm, Fushë Kosova që zë vendin e nëntë me 20 pikë.

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Totaj lavdëron pjesëmarrjen e qytetarëve në zgjedhjen e projekteve

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka shprehur kënaqësi për angazhimin e qytetarëve në propozimin dhe votimin e projekteve më të mira në zonat e...

Guardiola në histori – Man City kampion për të katërtin vit radhazi në Premierligë

Manchester City nën urdhrat e Pep Guardiolas e ka mbrojtur titullin në Premierligë për të katërtin vit radhazi, që është hera e parë në...

Lajmet e Fundit