11.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Prizren/ Babai në vazhdimësi ushtron dhunë psiqike dhe fizike ndaj djalit të tij

Një qytetar nga Prizreni ka raportuar në Polici se babai i tij në vazhdimësi është duke shkaktuar dhunë psikike dhe fizike ndaj tij, shkruan PrizrenPress

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Prizren 06.11.2021-23:40. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se, babai i tij i dyshuari mashkull kosovar në vazhdimësi është duke shkaktuar dhunë psikike dhe fizike ndaj tij. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Lajmet e Fundit