23.8 C
Prizren
E martë, 16 Gusht, 2022

Raporto në PrizrenPress

prizrenpresss

PrizrenPress.com fton të gjithë lexuesit, të cilët janë dëshmitarë të rasteve të keqpërdorimeve, korrupsionit, apo shkeljeve të ndryshme që të raportojnë në emelin zyrtar të portalit: info@prizrenpress.com

Bëni fotografi, inçizoni video dhe dërgoni  së bashku me një tekst të shkurtër ku ju e përshkruani ngjarjen aktuale.
Në raportime mund të hyjnë:

• Korrupsioni, keqpërdorimet ose shkeljet e ndryshme ligjore

• Aksidentet e trafikut

• Pritjet e gjata në institucione ose sjellja e keqe e administratës

• Ndonjë pamje të bukur me fogografi ose video që bën lexuesin tonë kurreshtar që ta shoh. Të gjitha, brenda  24 orësh  mund t’i dërgoni në e-mail  info@prizrenpress.com. Raportimi juaj do të publikohet në PrizrenPress.

Stafi i “PrizrenPress-it” ju garanton se identiteti i qytetarëve që raportojnë do të mbetet konfidencial dhe do të ruhet nga redaksia.

Më Shumë

Tommy Lee trondit ndjekësit pasi iu postua një fotografi nudo në Instagram

Ndjekësit e aktorit Tommy Lee kanë mbetur të shokuar teksa në faqen e tij në Instagram është shfaqur një imazh nudo. Ylli i “Motley Crue”,...

Politikani panamez poston një video ku kërkon ndihmë, pasi helikopteri në të cilin gjendej edhe ai rrëzohet në xhungël

Një kandidat presidencial në Panama ka postuar një lutje dramatike për ndihmë në mediat sociale pasi helikopteri i tij u rrëzua në xhunglën e...

Lajmet e Fundit