19.8 C
Prizren
E martë, 16 Gusht, 2022

Rrihen katër vajza në Prizren

Katër vajza janë rrahur në Prizren të martën.

Policia në raportin 24-orësh ka njoftuar se si pasojë e rrahjes dy prej tyre kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Rasti është duke u hetuar.

Më Shumë

Kërcet dajaku në një familje në Prizren: Tre veta kundër një – dy gra përfundojnë në spital

Telashet familjare shpesh herë kalojnë muret e shtëpive, për shkak të eskalimit të situatës ku nevojitet edhe ndërhyrja e Policisë. Një rast i tillë...

James Hetfield ndahet nga gruaja

Frontmeni i grupit Metallica, James Hetfield, ka bërë kërkesë për divorc nga gruaja e tij në fillim të këtij viti, pas 25 vjetësh martesë. Ai...

Lajmet e Fundit