1.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Rrihen katër vajza në Prizren

Katër vajza janë rrahur në Prizren të martën.

Policia në raportin 24-orësh ka njoftuar se si pasojë e rrahjes dy prej tyre kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Rasti është duke u hetuar.

Më Shumë

Prezantohet masa për zbutjen e ndikimit të krizës energjetike

Sot do të bahet prezantimi i masës 1.2 për zbutjen e ndikimit të menjëhershëm socio-ekonomik të krizës energjetike përmes mbështetjes shtesë të njëhershme për...

LDK-ja dorëzon kallzime penale kundër drejtorëve të Komunës së Prizrenit

Lidhja Demokratike e Kosovës, dega në Prizren, ka dërguar në prokurori tre kallzime penale me pretendime për keqpërdorim të detyrës zyrtare, të autoriteteve komunale...

Lajmet e Fundit