13.8 C
Prizren
E shtunë, 2 Mars, 2024

Sot mot i vranët në Kosovë

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell e shi.

“Për të hënën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku lokalisht pritet të ketë reshje shiu, sidomos në orët e mëngjesit”, thotë Meteo Kosova.

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

“Reshjet në momente dhe zona të caktuara do të jenë në formë të rrebesheve”.

“Era do të fryjë nga jugperëndimi, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-48 km/h”.

“Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri në 6°C, ndërsa ato maksimale prej 11 deri në 14°C”.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Iris Apfel: Dizajnerja amerikane e modës shuhet në moshën 102-vjeçare

Dizajnerja dhe ikona e modës amerikane, Iris Apfel, ka vdekur në moshën 102-vjeçare. E vetë-përshkruara “ylli geriatrik” ishte e njohur për flokët e saj të...

Mësimdhënësit e mirëpresin vlerësimin për licencë të avancuar

Një pjesë e madhe e mësimdhënësve po e mirëpret paralajmërimin e Ministrisë së Arsimit se nga qershori i këtij viti, mësimdhënësit të cilët janë...

Lajmet e Fundit