16.8 C
Prizren
E diel, 2 Tetor, 2022

Sulm me thikë në Prizren, tre të arrestuar

Në Prizren mbrëmjen e së enjtes janë arrestuar tre të dyshuar pasiqë të njëjtit pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht dhe me thikë një person.

Bëhet e ditur se si pasojë e kësaj viktima e rastit ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje,

Më Shumë

Një emër që askush nuk e priste, mos ndoshta Ardit Gjebrea zbuloi moderatoren e “Kënga Magjike”

Producenti i njohur, Ardit Gjebrea ka publikuar një foto me moderatoren Luana Vjollca në profilin e tij në Instagram. Kjo ka bërë që të...

“Hoteli është një shtëpi e dytë”, Dafina Zeqiri vjen plot stil në pozat e reja

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka përmbyllur një sezon verore tejet të suksesshme me angazhime të shumta në koncerte dhe mbrëmje muzikore. Ndërsa, tani ajo...

Lajmet e Fundit