-0.2 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Thaçi nderon me titullin ‘Hero i Kosovës’ tetë dëshmorë nga Hasi

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në prag të 28 Nëntorit, ka nderuar me titullin “Hero i Kosovës” tetë dëshmorë nga Hasi.

Lajmin e ka bërë me dije nëpërmjet llogarisë se vet në “Facebook”, ish-deputeti i PDK-së, Nezir Çoçaj.

“Në vigjilje të festave të Nëntorit, shkëlqesia e tij presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u jep titullin ‘HERO TË KOSOVËS’ 8 dëshmorëve nga HASI!”, ka shkruar Çoçaj.

/Epoka e re/

No photo description available.No photo description available.No photo description available.No photo description available.No photo description available.No photo description available.No photo description available.No photo description available.

Më Shumë

Manchester United kërkon adoleshentin e Brighton

Adoleshenti i Brighton, Evan Ferguson do të jetë në listën e ngushtë të Manchester United këtë verë, sipas Football Insider. Ferguson, 18 vjeç, ka shënuar...

Prizren: Djali ia demolon zyrën babait, policia e arreston dhe i sekuestron marihuanë e heroinë

Policia e Kosovës raporton se kanë arrestuar në Prizren një person të dyshuar, mashkull, i cili ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij. ‘’Është arrestuar...

Lajmet e Fundit