30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Unikkatili paralajmëron koncert në Zvicër

UnikkatiliRep artisti më i njohur i skenës sonë, Unikkatili, përmes faqes së tij zyrtare në Facebook, ka treguar se do të mbajë një koncert në Zvicër, ndërsa ka treguar se koncerti do të mbahet me 21 qershor.

T’ju kujtojmë se Unikkatili edhe pse ende nuk është paraqitur në publik me ndonjë videoklip, ai mbetet njëri ndër reperët më të famshëm në vendin tonë.

Kjo u dëshmua edhe me koncertin e tij i cili u mbajt në Prishtinë, e kjo mbështetje pritet të jetë edhe në Zvicër, pasi që dihet se atje po ashtu ka shumë bashkëvendës tanë.

Ndryshe edhe pse Unikkatil nuk ka paralajmëruar ndonjë këngë të re, nga komentet e fansave mund të vërehet se ata mezi presin ta shohin të pëlqyerin e tyre.

Më Shumë

Totaj viziton Këshillin e Bashkësisë Islame për Kurban Bajramin

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, bashkë me kryesuesen e Kuvendit Komunal, Antigona Bytyqi, nënkryetarin Kujtim Gashi, drejtorët e asamblistës dhe bashkëpunëtorët e kabinetit, vizituan...

AUV: Therja e kurbaneve të bëhet vetëm në thertore të licencuara, ndryshe do të ndëshkohen

Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë ka bërë thirrje që therja e kurbaneve me rastin e festës së Kurban Bajramit, të bëhet vetëm në thertoret...

Lajmet e Fundit