15.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Maj, 2024

Veprimi i Icardit duket se vulos gjithçka, merr fund lidhja me Wanda Naran (FOTOT)

Marrëdhënia e trazuar e Mauro Icardit me Wanda Naran, ka marrë një tjetër kthesë, pasi sulmuesi i PSG-së postoi një mesazh të ri që duket se konfirmon se ata janë ndarë përfundimisht.

Icardi, 28 vjeç, tani ka i ka bërë “unfollow” gruas së tij në Instagram, ndërsa ka postuar edhe një foto të re me mesazhin: “Nuk është aq keq të jesh vetëm”.

Ky postim duket se i jep fund lidhjes së tyre, ndërkohë që pak ditë më para Wanda Nara e akuzoi publikisht Icardin-in për tradhti.

Një javë më parë Nara shkroi në Instagram: “Shkatërrove një tjetër familje për një ku***‘, duke pretenduar se Icardi kishte pasur një lidhje.

Icardi dhe Nara u martuan në maj 2014 pasi Nara la ish-bashkëlojtarin e Icardit në Sampdoria, Maxi Lopez, i cili kishte tre djem me modelen./ Gazeta SHQIP

Veprimi i Icardit duket se vulos gjithçka, merr fund lidhja me WandaVeprimi i Icardit duket se vulos gjithçka, merr fund lidhja me WandaVeprimi i Icardit duket se vulos gjithçka, merr fund lidhja me WandaVeprimi i Icardit duket se vulos gjithçka, merr fund lidhja me WandaVeprimi i Icardit duket se vulos gjithçka, merr fund lidhja me Wanda

Më Shumë

Shkodra kryeqytet, kërkesa e 26 deputetëve në parlamentin e 100 viteve më parë

26 deputetë të kryesuar nga Luigj Gurakuqi, kreu i opozitës dhe peshkopi Fan Noli, nuk e donin Tiranën por Shkodrën si kryeqytetin e tyre. Ky...

Moti sot: Me diell dhe shi, temperaturat deri në 27 gradë celsius

Sot mbi Kosovë parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vranësirat gjatë ditës parashihen të sjellin...

Lajmet e Fundit