-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Vetura përplaset me shtyllën elektrike në Bregdri të Hasit

Një veturë është përplasur me shtyllën elektrike në fshatin Bregdri të Hasit.

Vozitësi ka pësuar lëndime të lehta trupore.

“Vozitësi me veturë nga pakujdesia ka goditur një shtyllë elektrike, ku si pasojë ka pësuar lëndime të lehta trupore. Pas tretmanit mjekësor vozitësi është liruar. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovës ./PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Mosnjohja e Kosovës nga pesëshja e BE-së, ende e pasqaruar

Kosova vazhdon të mos njihet nga pesë vendet e Bashkimit Evropian, e sigurisht që mosnjohja e tyre ka ndikuar në rrugën integruese të Kosovës....

Marc Anthony martohet, Jennifer Lopez shqetësohet!

Ish-bashkëshorti i Jennifer Lopez,  Marc Anthony është martuar për herë të katërt me “Miss Universe Paraguaj” Nadia Ferreira. 54-vjeçari dhe partnerja e tij 23-vjeçare organizuan...

Lajmet e Fundit