17.8 C
Prizren
E enjte, 25 Korrik, 2024

Dhunohet një grua në Suharekë, arrestohen tre të dyshuar

Një grua kosovare ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht dhe dhunuar nga dy persona të panjohur.

Incidenti ndodhi në orët e mëngjesit të së martës.

Më Shumë

Qytetarët e Rahovecit dalin zbathur për ta larguar ujin – pusetat e mbyllura

Shiu i madh i cili ka filluar tashmë në komunën e Rahovecit menjëherë ka bllokuar rrugët e qytetit nga uji i madh dhe për...

Moti sot: Me diell dhe vranësira – temperaturat deri në 34 gradë

Për të hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku pritet kohë pas kohe të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me...

Lajmet e Fundit