15.8 C
Prizren
E premte, 31 Maj, 2024

Arrestohen dy të dyshuarit për tentim-vrasje në Prizren

Dy persona janë arrestuar në Prizren.

Ata dyshohen për rastin e tentim-vrasjes që pati ndodhur para dy ditësh.

Më 11.05.2024 lidhur me rastin janë arrestuar dy të dyshuarit meshkuj kosovarë. Po ashtu, në cilësi të provave materiale, është sekuestruar edhe një veturë. Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Mbi 1 500 besimtarë nga Kosova shkojnë në haxh këtë vit

Në Këshillat e Bashkësisë Islame në Kosovë kanë filluar përgatitjet për nisjen e besimtarëve myslimanë për në haxh. Bashkësia Islame e Kosovës (BIK) ka njoftuar...

Policia në kërkim të Besnik Ukajt për tentim vrasjen në Prizren

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për identifikimin dhe lokalizimin e një personi të kërkuar për vrasje në tentativë. Besnik (Beqir) Ukaj, i...

Lajmet e Fundit