12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Berisha: Nisma Socialdemokrate do të rikthehet në Kuvendin e Kosovës

Kryetari i Nismës Socialdemokrate në Prizren, Zafir Berisha, thotë se fryma e Nismës do të rikthehet në Kuvendin e Kosovës.

“Në Kuvendin e Kosovës, mungesa e frymës socialdemokrate nuk do të zgjasë shumë. Qytetarët po binden gjithnjë e më shumë për vlerat dhe synimet e partisë. Gabimi i bërë para tre viteve po dëmton shtetin e Kosovës, por me përkushtimin e tyre, shpresojmë që të arrijmë një të ardhme më të mirë për të gjithë”, shkruan Berisha në Facebook.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Nismës Socialdemokrate ka mbushur një dekadë.

Mungesa e kryetarit të Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, sipas tij, ka pasur ndikim në zhvillimin e partisë, por pavarësisht kësaj, fryma e angazhimit dhe punës së madhe vazhdon të flasë përmes kryetarit Fatmir Limaj.

“Veprat dhe sakrificat e tyre janë një pjesë e rëndësishme e historisë së Kosovës, duke kontribuar në çlirimin dhe ndërtimin e shtetit”./PrizrenPress.com/

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Aksident në Prizren

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Prizren. Aksidenti ka ndodhur mes dy veturave. Përveç dëmeve të vogla materiale nuk raportohet për të lënduar. Marketing             Kliko https://www.facebook.com/PrizrenPress/videos/811508783644404 https://prizrenpress.com/ndermarrja-3d-fesali-ne-prizren-partneri-me-i-besueshem-per-cdo-projekt-ndertimi/ https://prizrenpress.com/mat-moto-sjell-motocikleta-elektrike/   https://prizrenpress.com/eli-edona-mobilieria-me-oferta-me-te-mira-ne-prizren/ https://prizrenpress.com/guraziu-ne-prizren-me-20-vjet-pervoje-pune-ne-vendosjen-e-dyerve-laminatit-parketit-kuzhinave-dhe-dhomave-te-fjetjes/ https://prizrenpress.com/adi-plast-ne-prizren-nje-emer-i-njohur-ne-tregun-e-kosoves-dhe-nderkombetar-per-vendosjen-e-dyerve-dhe-dritareve/ https://prizrenpress.com/banesa-ne-shitje-nga-renelual-tahiri/  

Kryeziu: Serbia vazhdon me regjimin e Millosheviqit, pavarësisht që kanë ndryshuar njerëzit

Ish-gjyqtari i Kushtetueses, Kadri Kryeziu, thotë se Serbia me veprimet e ngjashme si ato të sotme që ndaloi kosovarët në pikat kufitare, po tregohet...

Lajmet e Fundit