1.8 C
Prizren
E hënë, 4 Mars, 2024

Djali rrah babanë në Malishevë

Një person është arrestuar në Malishevë, pasi i njëjti dyshohet se ka sulmuar fizikisht babanë e tij.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, viktima ka pranuar trajtim mjekësor, teksa i dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur gjatë pasdites të së enjtes.

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Florian Tufallari sapo ka lansuar një super këngë te titulluar ”Xhan o Xhan”

Pas hiteve të një pas njëshme Florian Tufallari vjen edhe me një tjetër hit të titulluar ‘’Xhan o Xhan”, ku bashkëpunëtorët janë: Music; Sardi...

Sulo Gradeci: Ju rrëfej Enver Hoxhën, si e mbrojta për 30 vjet

Rrëfimi i kolonel Sulo Gradecit, shefi i Sigurimit të Sekretarit të Parë të PPSH-së, njeriun që i qëndroi pranë dhe u përkujdes për jetën e...

Lajmet e Fundit