17.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Dragash: Një grua dërgohet pa shenja jete në QKMF

Një rast i rëndë ka ndodhur në Dragash gjatë së mërkurës.

Rreth orës 15:55, në fshatin Brezna, një grua u dërgua pa shenja jete në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare.

Policia deklaron se rasti po hetohet si “Vdekje e dyshimtë”, transmeton Klankosova.tv

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jete dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

 

Marketing

 

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Qytetarët sot të mos i përdorin pikat e kalimit kufitar me Serbinë

Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka ftuar qytetarët të cilët planifikojnë të udhëtojnë përmes pikave kalimeve kufitare me Serbinë, që të shtunën (sot) të...

Policia e Prizrenit shpall në kërkim personat në foto

Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren-Sektori i Hetimeve i Stacionit Policor në Prizren, bazuar në ligj  për publikimin e fotos me shënime tjera të...

Lajmet e Fundit