31.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Drejtoresha e Arsimit në Prizren: Jam e kënaqur me rezultatin e vitit shkollor

Drejtoresha e Arsimit në Prizren, Lulëjeta Veselaj-Gutaj, ka deklaruar se viti shkollor është përmbyllur me rezultate të suksesshme.

“Sot përfunduam zyrtarisht vitin shkollor. Është kënaqësi dhe krenari për të gjithë bashkë që këtë vit shkollor 2023/2024 arritëm ta mbyllim me sukses dhe rezultate të pritshme falë punës dhe angazhimit tonë të përbashkët,” ka shkruar Veselaj-Gutaj.

Ajo ka uruar nxënësit për pushime të mira, duke shprehur shpresën që viti i ri shkollor të fillojë mirë e mbarë.

“Me shpresën se viti i ri shkollor do të fillojë mirë e mbarë, ju uroj nga zemra të gjithëve pushime të mira,” ka thënë ajo./PrizrenPress.com/


 

Marketing

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

Ofertat e “Bashkimi Reisen” për pushime të paharrueshme në Velipojë

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

 

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Shpërthim te liqeni i Ujmanit – dëmtohen dy vetura

Një mjet shpërthyes është hedhur pak minuta më parë tek liqeni i Ujmanit, saktësisht afër pjesës ku po freskoheshin qytetarët. Lajmin për Telegrafin e ka...

FOTO+VIDEO/ Si përpara 11 vitesh, Reali publikon fanellat e transfertave

Reali i Madridit publikoi këtë të hënë fanellat e dyta për sezonin 2024/2025, që do të përdoren nga skuadra e Carlo Ancelottit në takimet...

Lajmet e Fundit