21.8 C
Prizren
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Gregu uron që vëllai të rritet i shëndetshëm (Foto)

Greg Rama“Miks ndjenjash dhe kujtimesh. Jam i emocionuar. Është edhe për jetën time një status i ri. Kam një vëlla tani. E ka edhe Rea. Jemi një familje më e madhe”.

Kështu është shprehur Greg Rama, djali i madh i Kryeministrit të Shqipërisë për ardhjen në jetë të vëllait të tij të vogël, transmeton Bluetooth.

Greg Rama me ZahonTeksa ka folur për një të përditshme shqiptare pak pas lindjes së Zahos, Gregu i ka uruar vëllait të rritet i shëndetshëm.

Por duket se këto përjetime ndryshuan në ditët që pasuan; duket se Gregu e ndjeu në zemër dashurinë që priste të kishte për Zahon e vogël pasi e takoi dhe e mori në krahë. Lumturia e tij shihet qartazi edhe në këtë foto. E megjithëse fare i vogël, Zaho ia ka kthyer dashurinë vëllait të madh, duke ia shtrënguar Gregut gishtin me të dyja duart e vogla. Ardhja e Zahos në jetë i ka dhënë një tjetër pamje familjes Rama, tashmë për sytë e të gjithëve një familje e bukur dhe e lumtur.

Afrona hedh poshtë thashethemet, tregon se nuk është ndarë nga i dashuri dhe se është shumë e lumtur

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë. Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga...

Sot ditë zie shtetërore në nderim të policit të vrarë, Afrim Bunjaku

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, në mbështetje të Kushtetutës së Kosovës, ka marrë vendim që dita e hënë, 25 shtator 2023, të shpallet ditë...

Lajmet e Fundit