22.8 C
Prizren
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

Hyri dhunshëm në banesën e një gruaje, arrestohet i dyshuari në Prizren

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë, që dyshuar se kishte hyrë me dhunë në banesën e një gruaje dhe ka grabitur gjëra më vlerë të saj.

Sipas Policisë, i arrestuari dyshohet se i ka marrë viktimës edhe dokumentet personale.

“I dyshuari pasi është kontaktuar përmes telefonit është paraqitur në polici ku pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar, i njëjti dërgohet në mbajtje” është thënë në njoftimin e Policisë.

Më Shumë

Boksierët më të dashur dhe më të urryer në internet

Cilët janë boksierët më të dashur dhe më të urryer nga publiku në internet urrejtje? Përdoruesit e internetit e renditin Tyson Fury si luftëtarin...

Moti sot dhe nesër

Sot dhe nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot i nxehtë me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 15-18 gradë Celsius,...

Lajmet e Fundit