16.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Ish-gazetari Ramadan Baraliu aderon në Vetëvendosje

Ish-gazetari dhe politikologu, MSc. Ramadan Baraliut ka aderuar sot në Lëvizjen Vetëvendosje.

Ai ëshvë mirëpritur nga kryetari i Qendrës së LVV-së në Prizren, Artan Abrashi dhe deputeti Arbër Rexhaj.

“Ish-gazetari dhe politikologu tani është zyrtarisht pjesë e familjes së madhe të VETËVENDOSJES!”, njofton Vetëvendosje.

”Dani është një mik i vjetër i yni dhe mbështetës i palëkundshëm i konceptit të Lëvizjes. Ardhja e tij e forcon vendosmërinë tonë për të ndërtuar një të ardhme më të ndritshme për qytetin dhe shtetin”.

“Ramadan Baraliu ka kryer studimet themelore dhe master në shkencat politike dhe është njohës i mirë i politikave publike dhe zhvillimore. Me përgatitjet, përvojën dhe aftësitë e tij, Dani do të sjellë një kontribut të çmuar për Lëvizjen Vetëvendosje!”/PrizrenPress.com/

Kliko

https://www.facebook.com/PrizrenPress/videos/811508783644404

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Mat Moto” sjell motoçikleta elektrike

 

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Jennifer Lopez thotë këto fjalë për Ben Affleck, mes aludimeve për ndarje!

Mes spekulimeve të shumta për statusin e martesës së Ben Affleck dhe Jennifer Lopez, kjo e fundit ka dhënë një intervistë në Jimmy Kimmel...

Marina Vjollca rikthehet në ekran për dashurinë e vjetër! Ja ku do ta shohim!

Moderatorja e njohur Marina Vjollca do të rikthehet së shpejti në ekran. Marina pas pauzës në Tv, do të kthehet si moderatore sportive në...

Lajmet e Fundit