4.8 C
Prizren
E hënë, 22 Prill, 2024

Moti sot: Me diell dhe vranësira, temperaturat deri në 20 gradë

Të mërkurën në Kosovë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Gjatë ditës, vranësirat pritet të jenë më të shtuara, teksa mëngjesi parashihet të jetë i ftohtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 17 deri në 20°C. MeteoKosova/

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Lajmet e Fundit