19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Pas 24 viteve martesë, çifti nga Prizreni bëhen prindër të binjakëve

Më Shumë

Bujqit e Rahovecit përkrahen me 21 milionë euro grante e subvencione

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci gjatë vikendit ka qëndruar në qytetin e Rahovecit, me ç’rast ka shënuar “Ditën e Verarisë”,...

Verim Zherka, trajneri që shkroi historinë me KH Rahoveci

Trajneri i njohur kosovar Verim Zherka ka arritur që duke drejtuar KH Rahovecin të bëhet kampion i Kosovës me këtë ekip. Suksesi historik i...

Lajmet e Fundit