9.8 C
Prizren
E enjte, 18 Prill, 2024

Prizren/ Vajza raporton se dikush e përcolli deri te dera e banesës dhe e ngacmoi seksualisht

Një vajzë ka shkuar në polici pasi mbrëmjen e 28 shkurtit është ngacmuar seksualisht nga një burrë.

Ajo ka raportuar se ishte përcjellë nga i dyshuari dhe kur kishte arritur te hyrja e banesës së saj në Prizren, ai e kishte ngacmuar.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Rasti po hetohet.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se përderisa ka qenë duke shkuar në banesën e saj, është përcjellë nga një i dyshuar mashkull, dhe sapo ka arritur tek hyrja i dyshuari e kishte ngacmuar seksualisht. Lidhur me rastin janë duke u ndërmarr veprime hetimore”, thuhet në raportin e PK-së.

Më Shumë

Qethja e deleve në familjen e dëshmorit të UÇK-së, Pal Paluca (Foto)

Zyrtarët e Drejtorisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural nw Prizren  kanë asistuar në qethjen e deleve në familjen e dëshmorit të UÇK-së, Pal...

Kryhet një operacion i vështirë në spitalin e Prizrenit, pacienti me shëndet të mirë

Mjekët e Repartit të Urologjisë në Spitalin e Prizrenit kanë kryer një operacion të vështirë. Dr.Halil Xhibexhiu tregon se pacienti pas operacionit është lirur me...

Lajmet e Fundit