10.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Sot çmimi i naftës për 1 cent më lirë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë njoftoi për çmimet e karburanteve, për 24 orët e ardhshme.

Kështu, sot çmimi i naftës është liruar për 1 cent kurse i benzinës mbetet i njëjtë sikurse ditën e djeshme.

deri të martën në orën 10:00, çmimi maksimal i lejuar i produktit dizel është 1.75 euro centë për litër, ndërsa çmimi maksimal i lejuar i produktit benzinë është: 1.69 centë euro për litër.

Po ashtu, çmimi maksimal i lejuar i produktit gaz është 0.78 centë për litër.


Filloi ndërtimi i projektit “Park Residence”

Bëhu me banesë pranë Parkut të Qytetit
Përjetoni qetësin dhe rehatin pranë Lumbardhit
Lokacioni i përshtatshëm me lokale afariste përgjatë rrugës kryesore!

Më Shumë

Manchester United kërkon adoleshentin e Brighton

Adoleshenti i Brighton, Evan Ferguson do të jetë në listën e ngushtë të Manchester United këtë verë, sipas Football Insider. Ferguson, 18 vjeç, ka shënuar...

Osmani në Krushë: S’mund të ketë paqe e stabilitet në rajon pa zbardhjen e fatit të të zhdukurve me dhunë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial të dëshmorëve dhe të martirëve në Krushë të Madhe me rastin e...

Lajmet e Fundit