32.8 C
Prizren
E shtunë, 20 Korrik, 2024

Totaj thërret qytetarët në takimin e parë publik të këtij viti

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, njofton qytetarët se më 28 qershor 2024, ditë e premte, do të mbahet takimi i parë publik i këtij viti.

“Takimi do të zhvillohet në sallën e mbledhjeve të Kuvendit të Komunës së Prizrenit, e njohur si Shtëpia e Bardhë, me fillim në orën 10:00.”, shkruan ai në Facebook.

Në këtë takim, Totaj do të prezantojë raportin e tij për gjashtëmujorin e parë të vitit 2024, duke ofruar një pasqyrë të detajuar mbi arritjet dhe sfidat e administratës komunale.

“Takimi është i hapur për të gjithë qytetarët e Komunës së Prizrenit, të cilët do të kenë mundësinë të parashtrojnë pyetje dhe të diskutojnë drejtpërdrejt  për çështje që janë me interes të tyre”.

Kryetari Totaj thekson rëndësinë e pjesëmarrjes së qytetarëve në këtë takim, duke i inkurajuar ata që të marrin pjesë dhe të kontribuojnë me pyetjet dhe sugjerimet e tyre.

Marketing

Ofertat e “Bashkimi Reisen” për pushime të paharrueshme në Velipojë

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike për në Ulqin

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Ballkani sot pret UE Santas në kualifikimet për Ligën e Kampionëve

Pasi triumfoi në ndeshjen e parë si mysafir në Andorë kundër UE Santas me rezultat 2-1, Ballkani do të kërkojë që ta ruaj këtë...

Kolona 200 metra e pritje deri në 40 minuta, gjendja nëpër pikëkalimet kufitare

Qendra Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka treguar gjendjen nëpër pikëkalimet kufitare, këtë mëngjes. Në pikën kufitare Dheu i Bardhë, pritjet për të hyrë në...

Lajmet e Fundit