22.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Vjen në jetë vajza e Kiarës dhe Luizit: Fotoja e parë dhe emri i veçantë!

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë. Vajza e tyre ka ardhur në jetë këtë të martë dhe lajmin e ëmbël ata e kanë ndarë me ndjekësit e tyre në Instagram.

Përkrah një fotoje ku duart e tyre shihen të bashkuar, Luizi dhe Kiara kanë zbuluar emrin e bukur që kanë zgjedhur për të voglën e tyre.

“Luna Marí Ejlli ???? 30.04.2024”, kanë shkruar ata në postimin e përbashkët, teksa të menjëhershme dhe të shumta kanë qenë urimet për çiftin.

Kujtojmë që Kiara dhe Luizi u njohën në edicionin e dytë të “Big Brother VIP” Albania dhe prej më shumë se një viti po shijojnë historinë e tyre të dashurisë, e cila sot është më e fortë se kurrë, pasi ata tashmë ata janë një familje prej 3 anëtarësh./Bordo.al

Marketing

 

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Zyrtarja e bankës në Prizren njofton policinë për deponim të parave të falsifikuara

Një zyrtar i një banke  në Prizren ka informuar se nga disa klientë janë deponuar monedha të ndryshme që dyshohet të jenë të falsifikuara. Po...

Shkurte Fejza nderohet me titullin “Qytetare nderi” e Komunës së Suharekës

Këngëtarja e mirënjohur, Shkurte Fejza është dekoru me titullin “Qytetare Nderi” e Komunës së Suharekës. Kryetari Suharekës, Bali Muharremaj ka postuar një video nga ceremonia...

Lajmet e Fundit