10.8 C
Prizren
E shtunë, 18 Maj, 2024

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli festojnë përvjetorin e parë të martesës si prindër

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli festojnë sot përvjetorin e tyre të parë të martesës, por edhe me një status të veçantë, pasi pak ditë më parë janë bërë prindër të një vajze.

Moderatorja ka publikuar sot një foto të veçantë në rrjetet sociale, duke krahasuar ditën e sotme me atë të një viti më parë, ku ajo dhe Luizi u celebruan.

Kiara ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto teksa ajo dhe Luizi mbajnë në krah vajzën e tyre, si edhe një foto nga dasma e tyre.

07.05.23, 07.05.2024! Sa shpejt ndryshon nata”, ka shkruar ajo në postimin e saj.

Kujtojmë se moderatorja ka sjellë në jetë vajzën e saj pak ditë më parë. Lajmin e kanë konfirmuar vetë çifti përmes një postimi në rrjetet sociale, duke ndarë foto me të voglën Luna Mari.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  


Më Shumë

Nis rikonceptimi i ekspozitave të përhershme brenda Muzeut të Lidhjes së Prizrenit

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku, ka bërë të ditur se ka nisur rikonceptimi i ekspozitave të përhershme brenda Muzeut të Lidhjes...

Ish- kandidati për kryetar të Suharekës nga PDK-ja aderon te Nisma

Kryetari i Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka prezantuar aderimin më të ri në parti, doktor Murtez Zekolli. Në një konferencë për media të mërkurën, Limaj...

Lajmet e Fundit