17.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Martohet vajza e Eminemit – momenti special i vallëzimit babë e bijë

Hailie Jade, vajza e Eminem dhe ish-gruas së tij, Kim Scott është martuar këtë fundjavë. Ceremonia u mbajt në Greencrest Manor në Battle Creek, Miçigan. Hailie dhe Evan McClintock, të cilët janë njohur në Universitetin e Miçiganit në 2016, shkëmbyen betimet në prani të familjarëve dhe miqve të afërt.

Dasma ishte modeste, por elegante dhe momenti më i veçanë ishte vallëzimi babë e bijë. Eminem i zëvendësoi veshjet e gjera me një kostum elegant dhe syze.

Në një postim në rrjetet sociale, 28-vjeçarja ndau edhe ndjesitë e saj pas dasmës.

“Këtë javë jam zgjuar si bashkëshorte. S’mund të kishim kërkuar një dasmë më të bukur, më të mahnitshme. U derdhën shumë lot gëzimi, pati shumë buzëqeshje e të qeshura dhe u ndie shumë dashuri. Evan dhe unë jemi shumë mirënjohës për të gjithë familjarët dhe miqtë që udhëtuan për të na mbështetur dhe për t’u bërë pjesë e një kapitulli të ri në jetën tonë si burrë e grua”.

Vitin e shkuar, Eminem ishte gjithashtu i pranishëm në dasmën e vajzës tjetër të tij, Alaina Scott.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  


Më Shumë

Totaj merr pjesë në programin e vizitorëve të Gjermanisë

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, me ftesë të Ministrisë së Jashtme Federale të Gjermanisë, mori pjesë në programin njëjavor të vizitorëve të...

Osmani: Lidhja e Prizrenit, organizim kulmor për çlirimin e trojeve tona

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, ka folur për rëndësinë historike të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, i mbajtur 146 vjet më parë. Ajo për këtë ngjarje,...

Lajmet e Fundit