16.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Moti sot: Me shi dhe reshje bore

Këtë të mërkurë në Kosovë pritet të ketë ulje drastike të temperaturave ku priten reshje shiu.

Reshjet do të jenë në formë të rrebesheve, të shoqëruara me shkarkesa rrufesh, e po ashtu pritet të ketë edhe shqotë apo në zona malore edhe borë.

Temperaturat minimale për sot do të lëvizin prej 11 deri në 15 gradë Celsius, kurse maksimalet nga 11 deri në 16 gradë, kurse gjatë mbrëmjës, temperaturat parashihen të ulen prej 1 deri në 6 gradë Celsius./MeteoKosova

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

“Mat Moto” sjell motoçikleta elektrike

Më Shumë

Avokati i Thaçit: Sipas llogaritjeve tona, ZPS-ja nuk e përfundon çështjen deri në maj të 2027-ës

Në konferencën mbi ecurinë e çështjes në rastin ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit dhe Jakup Krasnqit, avokati Luka Mishetiq, mbrojtësi i Thaçit,...

Urgjencë mjekësore në aeroplan, përfaqësuesi i Mike Tysonit tregon se çfarë ndodhi

Mike Tyson pati një urgjencë mjekësore në një aeroplan dhe për këtë, përfaqësuesi i tij ka shpjeguar se çfarë ka ndodhur. Boksieri profesionist 57-vjeçar ishte...

Lajmet e Fundit