18.8 C
Prizren
E enjte, 25 Korrik, 2024

Nuzza rikthehet te Liria

KF Liria ka njoftuar për prurjen më të re në ekip. Jenuz Kolloni – Nuzza është transferi i radhës i klubit nga Prizreni, i cili me përvojën e tij do të përforcojë vijën e mbrojtjes.

Kolloni, i cili ishte pjesë e juniorëve të KF Liria, gjithashtu ka pasur disa paraqitje në Superligën e Kosovës në sezonin 2018/19, me fanellën bardhezi.

Gjatë karrierës së tij, ai ka veshur gjithashtu fanellën e klubeve si Ballkani, Rahoveci, A&N dhe së fundmi ishte pjesë e rëndësishme e KF Suhareka.

Përvoja e Kollonit padyshim do të jetë vitale dhe me rëndësi të lartë për të ndihmuar klubin në arritjen e qëllimeve të tij.

Marketing

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Prizren: Gjuan me armë në aheng familjar, ndalohet për 48 orë

Policia e Kosovës njofton se sot përmes rrugëve operative ka pranuar informacion se në një aheng familjar në qytetin e Prizrenit ka të shtëna...

Edicioni i tretë i “Prizren Fest” hapet me dramën “Vizita” nga Shqipëria

Drama “Vizita” nga Shqipëria, me regji të Davide Iodice, ka hapur të dielën mbrëma edicionin e tretë të Festivalit Ndërkombëtar të Teatrit në Ambient...

Lajmet e Fundit