11.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Robert Berisha tregon muskujt e trupit gjatë pushimeve verore

Këngëtari dhe prezantuesi i njohur shqiptar, Robert Berisha, ka pasur një verë mjaft të ngarkuar.

Krahas angazhimeve në muzikë dhe emision, ai ka gjetur herë pas here kohë edhe për pushime.

Roberti, i cili është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, ndan shpesh me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e tij e përditshme ose aktivitetet muzikore.

Së fundmi, ai publikoi disa imazhe të reja nga plazhi, ku tregonte muskujt e tij të formësuar dhe tatuazhet e shumta përgjatë trupit.

Kjo muskulaturë e këngëtarit vjen si rezultat i devotshmërisë së tij në ushtrimet e palestrës.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për rezultatet e arritura në palestër.

Më Shumë

Rrufeja godet një shtëpi në Suharekë

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri gjatë ditës së sotme në fshatin Nishor të Suharekës. Dyshohet se zjarri ka ndodhur si pasojë e goditjes së...

Ndahet nga jeta aktori Vasillaq Godo, themelues i teatrit ‘Petro Marko’ në Vlorë

Është ndarë nga jeta aktori Vasillaq Godo, në moshën 81-vjeçare. I lindur në Vlorë, Godo ishte një ndër aktorët themelues të teatrit “Petro Marko”, në...

Lajmet e Fundit