2.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Shkrepet 11 herë me revole në Malishevë, policia jep detaje për rastin

Dje në Malishevë, afër parkingut të stadiumit të qytetit është raportuar për të shtëna me armë zjarri.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka hasur në 11 gëzhoja të kalibrit 9mm, që dyshohen se janë të armës me gas, shkruan lajmi.net.

Në lidhje me rastin policia nuk ka raportuar se është arrestuar ndonjë person.

Rasti vazhdon të jetë nën hetime.

Më Shumë

Abrashi i VV-së i reagon Cholletit dhe Escobarit: “Zajednica” nuk kalon!

Në një vështrim, këshilltari i Departamentit amerikan të Shtetit, Derek Chollet dhe i dërguari i posaçëm i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar kanë...

Interi transferon 18-vjeçarin që kërkohej dhe nga Reali

Interi transferon 18-vjeçarin që kërkohej dhe nga Reali! Interi po shqyrton të gjitha mundësitë e merkatos përmes të cilave synon të sigurojë të ardhmen e...

Lajmet e Fundit