31.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Shqipëria sonte debuton në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë në futboll sonte (e shtunë) e fillon rrugëtimin në Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

Në “Signal Iduna Park” të Dortmundit, kuqezinjtë do të përballen me Italinë nga ora 21:00 në kuadër të Grupit B ku bëjnë pjesë edhe Spanja dhe Kroacia.

Duhet cekur se ndeshja tjetër e këtij grupi mes Spanjës dhe Kroacisë zhvillohet nga ora 18:00, kurse paraprakisht nga ora 15:00 zhvillohet ndeshja e grupit A mes Hungarisë dhe Zvicrës.

GRUPI A

15:00 Hungari – Zvicra

GRUPI B

18:00 Spanjë – Kroaci
21:00 Itali – Shqipëri

Marketing

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës


https://prizrenpress.com/eli-edona-mobilieria-me-oferta-me-te-mira-ne-prizren/

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Dënimi i Pjetër Shalës nga Gjykata Speciale: Shkelje e Drejtësisë Ndërkombëtare

Av. Gent Gjini Që nga fillimi i themelimit të saj, ka qenë e qartë se kjo Gjykatë Speciale do të sillte padrejtësi për faktorin shqiptar....

Arrestohen tre persona në Suharekë, vodhën një lopë

Ditën e premte në Suharekë janë arrestuar tre persona, nën dyshimin se kanë vjedhur një kafshë. Kafsha në fjalë i është kthyer pronarit të vet. Kliko ...

Lajmet e Fundit