19.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Tri përballje interesante në Albi Mall Superliga – vëmendja në Suharekë

Sot do të zhvillohen tri ndeshje në Albi Mall Superligën e Kosovës.

Vëmendja do të jetë në Suharekë, pasi Ballkani është nikoqir i Dritës për derbin e kësaj xhiroje.

Kampioni në fuqi duhet të fitojë për t’u shkëputur edhe më tej në krye të renditjes, ndërsa gjilanasit synojnë ta mbajnë ngushtë garën për titull.

Një duel tejet interesant është edhe ai në mes të Gjilanit dhe Feronikelit, me dy skuadrat që po luftojnë për mbijetesë.

Në anën tjetër, Dukagjini po kërkon të forcohet edhe më shumë në mesin e tabelës, derisa Liria luan për nder, pasi tashmë ka rënë nga liga.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Mbappe: Nuk do ta gjejë askund atë që kam pasur tek PSG

  Sulmuesi Kylian Mbappe, i cili luajti këtë të shtunë ndeshjen e tij të fundit me skuadrën franceze PSG-së, pranoi se është i mërzitur për...

Sot përfundon periudha shtesë e regjistrimit të popullsisë

Sot përfundon regjistrimi i popullsisë edhe për komunat në Kosovë të cilat kishin kërkuar shtyrjen e afatit për një javë në mënyrë që të...

Lajmet e Fundit